5 spotkań. Może dla Ciebie teraz ?
Zapraszam Ishvara Robert Markiewicz
Medytacja .
Co to jest ? Czy wystarczy usiąść i już …? Jak zastosować krok po kroku techniki ? Jak przejść tą drogą ?
Proces przejścia, bezkompromisowego, naturalnego od siedzenia do „zapomnienia oddechu” ….
Medytacja w jodze/tantrze klasycznej- jest po to by wyeliminować hałas z naszego umysłu. To na bazie tych praktyk zbudowano wiele elementów współczesnej psychologii. Z technik jogicznych, tantrycznych, których będziemy się uczyć czerpie cały świat – buddyzm, formy vipasany, mindfulness, terapeuci.
Umysł jest bardzo potężny kiedy jest spokojny i milczący- wtedy jest doskonałym narzędziem mądrości, szczęścia. Wewnętrzna cisza to przepływ, radość , naturalność. Współczesne życie, napięcia mentalne aż wbijają człowieka w ziemię, i często wprowadzają rozpacz . Tłumimy to w sobie próbujemy zapomnieć , radzić sobie . Czy to coś zmienia ? Medytacja pokazuje wszystkie te procesy i etapami przeprowadza Cię do spokoju i aby ostatecznie osiągnąć stan medytacji.
Start 11 kwietnia poniedziałek 19.30.
5 spotkań – co poniedziałek 19.30-21.15 (11 kwietnia,25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja)
Poznasz, dotkniesz, nauczysz się – podstawowych praktyk:
– jak oddychać podczas praktyki
– pozycji medytacyjnych i ich wariantów
– technik medytacyjnych, niezmiennych od setek lat takich, jak ajapa japa-oddech z mantrą , stałość w ciele i umyśle, Narzędzi do koncentracji oczyszczania takich, jak trataka……….
– filozofia jogi klasycznej/tantry
Stała, regularna, zamknięta grupa,
jedno miejsce,
jeden nauczyciel.
Jedna energia grupy.
Miejsce Bydgoszcz : Szkoła Jogi Mandala Lucyna Ramza
spotkania składaj się z części teoretycznej, dzieleniem się własnymi doświadczeniami, i przede wszystkim praktycznych metod.
Materiały, skrypt dla każdego kursanta z teorią i praktyką
Codzienna wskazana praktyka dla ucznia podczas trwania kursu.
Kurs utrzymany w niezmienionej tradycji tantry – jogi klasycznej Swamiego Satyanandy, Kundalini.Tantra. Wiedzy przekazywane z nauczyciela na ucznia.
Koszt:
300zł ( do 28 marca obowiązuje cena 250 zł)
dla osób posiadających aktywne karnety w Szkole, lub uczestniczyły w innych kursach w Szkole koszt 250 zł ).
Zapisy, pytania tel. lub sms 535 923 406
Nauczyciel prowadzący Ishvara
W oczekiwaniu na kurs odsyłam do artykułu naszego nauczyciela Swami Karmayogi Saraswati „ Yoga a psychika człowieka”: http://satyananda.eu/yoga/yoga-a-psychika-czlowieka/
wpłata 300- 250 zł gwarantuje miejsce na kursie.
Wpłata na konto tytułem „Kurs Medytacji Kwiecień”
39 1140 2004 0000 3202 8093 6007
O mnie:
Robert Markiewicz ( imię jogowe Ishvara )
Joga, Carl Gustaw Jung, Alchemia, – od zawsze pojawiały się w moim otoczeniu.
Odeszły, a może tylko przyglądały się gdy ja poznawałem inne niezwędrowane Strony Życia.
Latem – 2007 roku podałem jej rękę poprzez Bhakti Yogę, Hatha Yogę aż po Kundalini-Tantrę w duchu S.Satyanandy z Bihar SY ucznia Swamiego Sivanandy..
Dzięki wielu okolicznościom mogłem podążać tą ścieżką wewnątrz i na zewnątrz.
Poprzez Otwarcie i Intuicyjną Drogę ( albo po prostu Drogę ) – Teraz Mogę dzielić się swoim doświadczeniem i służyć tym co sam otrzymuje.
Przestrzeń i inspirację do teatru zwanego nauczycielem odkryła, otworzyła i znalazła dla mnie Sarbjot Sara Quaternity School.
W 2016 roku sformalizowałem swój związek z jogą poprzez pieczątkę zwaną Certyfikatem z Certificate Quaternity School RYS 200 Yoga Alliance oraz w 2016/2017 Joga Nidra & Meditation Quaternity Yoga Alliance.
W 2018 wprowadzony przez mojego nauczyciela Swami Karmayogi Saraswati – wędrownego sanyasina (bezpośredniego ucznia Swamiego Satyanandy, twórcy Bichar School) w techniki Kundalini Tantra Jogi, Kryia Jogi, medytacji….. Hari Aum- Swamiji.
W 2018 międzynarodowy certyfikat TTC Sivanada Yoga Teatcher.
Na co dzień w Szkoła Jogi Mandala Bydgoszcz; na co dzień rodzinnie, z moją żoną i największym moim nauczycielem Lucyna Markiewicz
Ta strona korzysta z plików cookie, dzięki czemu możemy zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o plikach cookie są przechowywane w przeglądarce i pełnią funkcje, takie jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie na naszą stronę i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są najbardziej interesujące i przydatne.