Czy znasz swoje zwierzęta mocy?

Warsztaty w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu i Łodzi
marzec-maj 2020. Sprawdź daty!

Ileż prościej – kiedy wędrując po ścieżkach życia – możemy odwołać się do mądrości, która jest w nas. Kiedy głosy z zewnątrz możemy potraktować, jako dodatkowy zasób, ale to nasz wewnętrzny głos jest dla nas najważniejszy. Jest wiele sposobów, aby nauczyć się słuchać głosu, który płynie prosto z serca…

***************
Kto wciąż prowadzi mnie,
cichutko jak we śnie?
Kto mieszka w sercu mym,
podsuwa tropy mi,
gdy szukam dróg?
***************

Rdzenni Amerykanie wierzą, że każdy z nas ma swoje totemiczne zwierzęta, których moce ujawniają się podczas całego naszego życia. Charakterystyczne właściwości naszych zwierzęcych nauczycieli to wskazówki i tropy, w jaki sposób podchodzić do tego, co nam się przydarza.

Jeśli czujesz, że to Twój moment, aby poznać z imienia swoich przewodników i zaprosić ich świadomie do swojego życia…
jeśli pragniesz rozwijać swoje rozmaite zdolności, czerpiąc na co dzień z wewnętrznej mocy, jaką posiadasz, a przede wszystkim korzystać z potęgi własnej intuicji…

…zapraszamy Cię na spotkanie, na którym poznasz swoich życiowych przewodników zwierzęcych, swoje totemy.

***************
Wschód, południe, zachód,
północ, niebo, ziemia
i w sercu mym od zawsze
zwierzęca moc istnienia
uzdrawia mnie.
***************

Stworzymy wyjątkową przestrzeń, w której zaprosisz swoje zwierzęta mocy z 7 kierunków. Skorzystamy z kart uzdrawiającej mocy Jamie Sams i Davida Carsona.

***************
To już najwyższy czas,
by stanąć twarzą w twarz.
Pokłonić nisko się,
imiona poznać swe
i dalej iść…
***************

TERMINY I MIEJSCA SPOTKAŃ

*Warszawa:
21 marca (sobota) Żoliborz, Wspólna Przestrzeń, ul. Mickiewicza 18; 11.00-14.00
29 marca (niedziela) Kabaty; 11.00-14.00

*Bydgoszcz – Szkoła Jogi Mandala Lucyna Ramza-Markiewicz
22 marca (niedziela), 11.00-14.00
28 marca (sobota), 13.00-16.00

*Łódź:
18 kwietnia (sobota), miejsce i godziny do potwierdzenia

*Toruń:
19 kwietnia (niedziela), miejsce i godziny do potwierdzenia

*A jeśli masz min. 4 osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu w innym terminie – zadzwoń, spróbujemy zorganizować dodatkowe spotkanie 🙂

***************************************
Spotkanie przewidziane jest na ok. 3 godziny.
Płacisz za nie tyle, ile chcesz – dobrowolna donacja.
Grupa max 6 osób, koniecznie zarezerwuj miejsce: amuzyka@gmail.com lub telefonicznie: Joasia 501 111 551, Agnieszka 517 377 841
****************************************

od nas o zwierzętach:
Kiedy, prowadząc nasze warsztaty, sięgamy po zwierzęce karty mocy jesteśmy obie pod ogromnym wrażeniem ich ogromnej siły wspierania pracy grupy. Zwierzęta pracują dla grupy jako całości i dla każdej uczestniczki osobiście. Potrafią skierować naszą uwagę w obszary, które są źródłem odkryć i prawdziwej transformacji. Nie ma znaczenia, czy zwierzę mocy traktujesz jako metaforę własnych zasobów, czy łatwiej Ci myśleć o nim jak o realnym przewodniku – Wszystko jest Jednym. I tym razem, nie inaczej – to właśnie LIS zawołał nas, abyśmy przygotowały dla Was spotkania ze zwierzętami mocy.

Joanna Zakrzewska-Żelazek
Karty mocy zwierząt towarzyszą mi już prawie 20 lat. Korzystam z nich na wiele sposobów, na warsztatach, w pracy indywidualnej, czy dla siebie osobiście. Poznanie własnych totemów, czyli zwierząt, które prowadzą mnie samą przez życie było doświadczeniem niezwykle poruszającym i przełomowym. Mądrość, jaką mi przynoszą jest niewyczerpywalna, inspirująca i wspierająca. Dawno temu ja miałam sposobność poznać moich przewodników zwierzęcych i dzisiaj zapraszam Cię – jeśli chcesz – potowarzyszę Ci w spotkaniu Twoich.

Jestem trenerką i coachem (Multi Level Coaching), jak też Mistrzynią Praktyk Neurolingwistycznego Programowania (certyfikat zgodny z wymogami Europejskiego Stowarzyszenia NLPt (EA NLPt).
Pracuję indywidualnie i z grupami w obszarze rozwoju osobistego, jak też zawodowego, z zespołami, w obszarze tzw. kompetencji miękkich. Wierzę, że najgłębsze zaufanie do sił życia pozwala nam ludziom pokonywać lęki i rozwijać się, ryzykując zmiany, tak aby osiągać dojrzałość i pełnię.

Agnieszka Muzyka Pędzich
Ja swoich przewodników zwierzęcych poznałam kilka lat temu i od tamtej pory korzystam z ich mądrości w różnych życiowych sytuacjach i wyborach. Czasem proszę zwierzęta o radę i moc, a czasem to one same mnie odnajdują czy to w naturze, czy w postaci obrazów, opowieści, słów sprawiając, że nieustannie czuję ich obecność i wsparcie.

Na co dzień pracuję w organizacjach pozarządowych tworząc przestrzeń do dialogu, budowania odpowiedzialnych zaangażowanych społeczności i włączania grup zagrożonych wykluczeniem. Jestem trenerką, prowadzę warsztaty i spotkania z różnymi grupami szukając w ludziach tego, co ich łączy, a jednocześnie doceniając, że różnimy się od siebie i każdy jest wyjątkowy, co sprawia, że możemy nawzajem się inspirować.


Zdjęcie Eric Muhr, Unsplash