Zapraszamy na spotkanie z metodą couchingową Points of You®. Jest to technika dzięki, której spotkasz się ze Sobą, z Twoim indywidualnym punktem widzenia, Twoją prywatną prawdą. Poszerzysz swoje postrzeganie, przy pomocy „gry” sięgniesz do odpowiedzi ze Swojego wnętrza.

Points of You® pokazuje, że każdy z nas patrzy na rzeczywistość poprzez Swój punkt widzenia . Jak przebiega ten proces? … Nie robisz za wiele, losujesz kartę, zdjęcie, a co się dzieje potem to już magia….. zaczynasz mówić, a słowa pokazują Ci prawdę o Sobie, otwierają nowe spojrzenie na głębokie pytania dotyczące życia. Tego nie da się opisać, po prostu zaryzykuj i spróbuj ! Jeśli chcesz lepiej poznać Siebie, jeśli nosisz w sobie pytania bez odpowiedzi, jeśli obecnie jesteś w trudnej sytuacji i potrzebujesz jasności …. zapraszam.

Termin: 8 lutego (sobota) godz. 16 – około 18
Koszt: 40 zł
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY : annaszczepkowska@gmail.com, Tel. 535 318 279

Prowadząca: Ania Szczepkowska.
Psycholog, psychoterapeutka, masażystka, nauczycielka Powięziowej Jogi Yin. Rozwój jest jej pasją. Uwielbia taniec, obecnie uczęszcza do szkoły Biodanzy, metody, która uzdrawia poprzez spontaniczny ruch. Prowadzi ośrodek warsztatowy Uzdrowisko na wsi niedaleko Elbląga. Więcej informacji na jej stronie www.pelniazycia.eu .